AUTUMN IS HERE

Je mlhavé ráno a venku prší. Já sedím zachumlaná ve svetru a čtu knížku. V poslední době to dělám dost často, pokaždý když se přistihnu, že trávím víc než pět minut projížděním instagramu, vezmu do ruky knížku a čtu. Možná je to tím podzimem, který na nás letos tak brzy zaútočil. Možná je to změnou, kterou jsem udělala v sobě. Každopádně takhle jsem spokojenější.

Letos jsem se na podzim obvzlášť těšila a není to jen tím, že budeme mít zase od přírody vymalovanej svět a nebo tím, že budeme dlabat dýně na Halloweenskou oslavu.

Budou se dít velký věci. A postupně se o všem včas dozvíte, slibuju.

Ale zpátky k podzimu. Už tak měsíc ho cítím ve vzduchu a pokaždý, když se o něm zmíním, tak mě někdo zpraží pohledem. Nevím, zda si to ostatní nechtěli přiznat, dokud nebyl kalendářní podzim. S létem se totiž vždycky loučí těžce. Taky jsem to dřív snášela o dost hůř.

Naštěstí jsem dospěla do té fáze, že mám radost úplně ze všeho nového. I z podzimu.

Nicméně v pátek začal oficiálně. A tak už se i instagram začíná zahalovat do chlupatý šály. Všude na nás koukají oranžovo hnědý barvy a Starbucks nás jako každý rok láká na jejich pumpkin spice latte. 

Je totiž tolik krásných zvyklostí, který se pojí s podzimem. 

A tak jsem si letos sepsala 40 věcí, který tenhle podzim chci stihnout. Jen tak, pro radost. A rozhodla jsem se, že by nebylo na škodu podělit se o ně s Vámi. Tak kdo do toho plnění půjde se mnou? Třeba nakonec začnete mít podzim rádi stejně jako já. 

Hotový bucket list si můžete stáhnout, vytisknout a vložit třeba do diáře nebo pověsit na nástěnku. A až budete mít špatnou náladu z toho deště venku, věřím, že si z něj vyberete alespoň jednu věc, která Vám vykouzlí úsměv na tváři.

Své podzimní zážitky můžete sdílet na instagramu pod hastagem #autumnwithannie. Třeba se tak zároveň inspirujeme k ještě větší radosti.

Děkuju Vám za všechno. A mějte ten nejkrásnější podzim, jaký jste kdy měli. Záleží to všechno jen na Vás.

S teplým čajem v ruce - Annie

 

Hlavu neustále v oblacích. Nohy věčně toulavý. Prsty zabořený do klávesnice. Sny velký (prej až moc). Snažící se najít TEN svůj smysl. A já ho najdu, fakt.

Booking.com